Jak wybrać
abonament
medyczny?
To bardzo proste i szybkie - kup abonament medyczny
w 3 minuty bez wychodzenia z domu!
Abonament medyczny
Zabezpieczenie swojego zdrowia i swoich bliskich jest dla Ciebie ważne? Wykup unikatowy model opieki zorientowany na potrzeby Pacjenta. Tutaj uzyskasz dostęp do:
  • ponad 270 placówek LUX MED
  • ponad 3000 placówek medycznych na terenie całego kraju
Kup teraz

Jak wybrać rozwiązanie dające dostęp do lekarzy?

Polacy w 2023 roku wydali na wizyty u lekarzy oraz badania diagnostyczne ponad 50 mld złotych, to więcej niż produkt krajowy brutto takich krajów jak Andora czy Monako. To też ponad 1200 zł na każdego obywatela naszego kraju.

Trudno byłoby znaleźć kogokolwiek kto zaprzeczy, że zadbanie o własne zdrowie jest dla niego priorytetem. Według badania PIU z 2021 roku, Polacy najbardziej boją się wystąpienia poważnej choroby u osoby bliskiej. Natomiast według badania opinii publicznej z 2014 roku, to właśnie zdrowia najczęściej życzą sobie nasi rodacy.

Pytanie w takim razie jak zadbać o zdrowie. W tym miejscu jednak nie skupimy się na sposobach dbania o siebie, a o tym jak wybrać najlepsze rozwiązanie dające dostęp do lekarzy i badań specjalistycznych.Dlaczego warto?


Wiele osób lubi mieć wpływ na otaczającą go rzeczywistość. Potwierdziło to także badanie przeprowadzone przez PIU i opisane w raporcie Mapa Ryzyk Polaków 2021. Otóż najwięcej osób wskazało, że obawia się o zdrowie najbliższych. Zwiększyła się także obawa o brak dostępu do opieki medycznej.

Faktycznie pandemia skupiła naszą uwagę na utrudnionym dostępie do służby zdrowia. Bez sprawnie funkcjonującej grupie lekarzy drastycznie wzrosła liczba zgonów. Rok 2020 wskazał, że warto jest mieć dostęp do wysokiej jakości usługi zdrowotnej. Niestety nie mamy wpływu na rozwijające się choroby. Ale możemy ograniczyć ich rozwój w naszym organizmie.

Czas reakcji, wsparcie w leczeniu i profilaktyka to są trzy rzeczy, które pomogą Ci w zadbaniu o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych.Na czym się skupić?


Analizując takie rozwiązanie na pewno należy zwrócić uwagę na ilość:

- placówek medycznych
- lekarzy specjalistów
- procedur medycznych

Jednak jest jeszcze jedna funkcja, którą powinien spełniać taki program. Dostęp do profilaktyki. Z jednej strony ktoś mógłby powiedzieć, że wystarczy dostęp do lekarzy. Celem wizyty profilaktycznej jest pokierowanie pacjenta na najbardziej przydatne badania. Dzięki temu w krótkim czasie można dokonać poprawnej diagnozy i w dalszych krokach podjąć skuteczne leczenie.A dlaczego nie cena?


Oczywiście na pewno składka jaką płaci się za każde rozwiązanie jest istotna. Jednak pytanie czy warto oszczędzać na zadbaniu o zdrowie własne i swoich najbliższych. Oglądając rodzinne zdjęcia wspominamy cudowne chwile spędzone razem. Patrząc na fotografię przypominają się śmieszne sytuacje, piękne miejsca, wyzwania jakie zostały pokonane lub osoby, które z nami tam były. Natomiast nikt nie myśli „jakim aparatem robione było to zdjęcie”. Stąd też zamiast ubezpieczać swój telefon lub aparat fotograficzny, w pierwszej kolejności zabezpiecz swoje zdrowie.


Dobierz wariant
Podczas rozmowy z Doradcą dopasujesz odpowiedni wariant do Twoich potrzeb
Rozwiązanie dopasowane do Ciebie
Po analizie Twoich potrzeb Doradca zaproponuje optymalne rozwiązanie, uwzględniające wybrane dla Ciebie warianty czy też inne rozwiązania finansowe. Otrzymasz ofertę przygotowaną specjalnie z myślą o Tobie.
Wsparcie przed i po zakupie
Nasi Doradcy nie tylko pomagają w wyborze produktu, ale i wspierają przez cały czas trwania umowy oraz pomagają z formalnościami w sytuacjach kryzysowych.
I Gotowe! Prościej się nie da.
Potrzebujesz
pomocy?
Mało czasu?
Masz pytania?
Zamów rozmowę, a nasz Ekspert wesprze w zakupie lub omówi propozycję dopasowane do Twoich oczekiwań. Brak kodu rabatowego? Nie szkodzi. Pamiętaj, że za zakup z konsultantem możesz również otrzymać zniżkę 10%
Lub zadzwoń
+48 61 656 88 80
Pn-Pt 09:00-16:00
Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Skontaktujemy się z Tobą
tak szybko jak to możliwe.