Jak wybrać
ubezpieczenie
na życie?
To bardzo proste i szybkie - kup ubezpieczenie na życie
w 3 minuty bez wychodzenia z domu!
Ubezpieczenie na życie
Zabezpiecz swoich bliskich na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło w najprostszym ubezpieczeniu na rynku!
  • Brak ankiety medycznej
  • Konkurencyjna składka
  • Dopasowana do Twoich potrzeb suma ubezpieczenia
Kup teraz

Po co ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie jest często nazywane „najmniej egoistycznym produktem finansowym”. Dlaczego? Bo zawierane jest w celu ochrony najbliższych. W końcu to te osoby, na których najbardziej zależy ubezpieczonemu, otrzymają pieniądze po jego śmierci.

Środki pieniężne z polisy powinny wystarczyć:
- na pokrycie wszystkich zobowiązań jaki pozostawi po sobie ubezpieczony,
- na zabezpieczenie luki w budżecie jaka mogłaby pozostać po śmierci jednego z członków rodziny,
- spłacić zachowki i pozostałe koszy, które powstały w wyniku dziedziczenia majątku po zmarłymJaki jest największe wyzwanie w procesie zawarcia umowy?


Potocznie mawia się, że ubezpieczenie na życie nie kupuje się pieniędzmi tylko swoim zdrowiem. Faktycznie jednym z elementów oceny ryzyka przez towarzystwa ubezpieczeniowe jest historia zdrowotna Klienta. Wielokrotnie zdarzało się, że osoba nie mogła zostać ubezpieczona ze względu na ilość zdarzeń wpisanych w ankietę medyczną.

W takiej sytuacji do tej pory nie było zbyt wielu alternatyw. Z jednej strony Klient chciał mieć ubezpieczenia, nawet może z pewnymi ograniczeniami, ale niestety żadne towarzystwo nie chciało go ubezpieczyć. Stąd też luka, w którą idealnie wpisuje się ubezpieczenie Life Up.Największe zalety produktu


Minimum informacji potrzebnych do wystawienia polisy.
Nie wykonujesz zawodu uznanego za zbyt ryzykowny, mieszkasz w Polsce, to możesz zawrzeć polisę Life Up. Wystarczą Twoje dane osobowe.

Brak ankiety medycznej.
Ze względu na konstrukcję produktu, w tym ubezpieczeniu nie ma ankiety medycznej. Klient nie odpowiada na żadne informacje o swoim stanie zdrowia.

Sprawne wystawienie polisy
Aby otrzymać polisę, wystarczy wypełnić dane osobowe, przejść na swojego maila, postępować zgodnie z instrukcją wysłaną na skrzynkę pocztową, opłacić składkę i polisa zostaje wystawiona. Cały proces nie trwa dłużej niż 7 minut!


Wybierz produkt
Porównaj warianty, opcje dodatkowe oraz dopasuj składkę ubezpieczenia
Uzupełnij formularz
Pamiętaj aby dodać kod rabatowy ( 10% zniżki). Jeśli go nie masz skontaktuj się z Doradcą
Zamów rozmowę
Potwierdź dane
Kup ubezpieczenie i zapłać online. Polisę otrzymasz natychmiast na podany przez Ciebie adres email.
I Gotowe! Prościej się nie da.
Potrzebujesz
pomocy?
Mało czasu?
Masz pytania?
Zamów rozmowę, a nasz Ekspert wesprze w zakupie lub omówi propozycję dopasowane do Twoich oczekiwań. Brak kodu rabatowego? Nie szkodzi. Pamiętaj, że za zakup z konsultantem możesz również otrzymać zniżkę 10%
Lub zadzwoń
+48 61 656 88 80
Pn-Pt 09:00-16:00
Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Skontaktujemy się z Tobą
tak szybko jak to możliwe.
Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie - więcej informacji tutaj. Zamknij